HAKOZ, s.r.o. je stredne veľká strojárenská firma založená v roku 2005, ktorá sa špecializuje na výrobu tvárnených a zváraných oceľových konštrukcií, kovových skríň a presne ohýbaných plechových dielov ako sú nádrže a nádoby, dielce vzduchotechniky, rámy a skelety. Vyústením technologických možností je produkcia rôznych dielov a častí strojov, ich krytov a výrobkov s dôrazom na estetické a vizuálne čisté prevedenie.

Firma ponúka, na základe výrobnej dokumentácie od zákazníka, výrobu:

Časti strojov, prístrojov a zariadení

Ohýbané a zvárané kryty strojov a zariadení, vizuálne čisté prevedenia pohľadových častí, vetracie mriežky s prelisovanými otvormi na odvod tepla, Výroba dvierok a skriniek vrátane kompletného oplechovania strojov a zariadení. Výroba rôznych náhradných dielov a komponentov z ocele, nehrdzavejúcej ocele a hliníka. Ohýbané plechové dielce. Ovládacie panely a pulty.

Manipulačné vozíky, plošiny a podesty

Výroba manipulačných vozíkov s mechanickým ovládaním, prepravných vozíkov pre tovar a batožinu, vozíky pre letiská a sklady. Zvárané podesty a rampy. Lisované dielce manipulačných zariadení a častí strojov.

Skrine, pulty, boxy, nádrže a tanky

Výroba pultov a stojanov. Výroba nábytku z kovu, kovové postele a doplnky, skelety stolov a stoličky. Zvárané skrine, skrinky, montážne pracovné stoly, šuplíkové skrine na pracovné náradie. Priemyselné skrine a nádoby. Zvárané nádrže z nehrdzavejúcej ocele, hliníku a titánu. Časti vzduchotechniky, telesá filtrov a plechových dielcov filtračnej a vetracej techniky. Nádrže a tanky s dvojitým plášťom.

Ľahké zvárané konštrukcie a rámy

výroba exteriérových prvkov, parapety, špeciálne zvody a oplechovania, kastlíky pre tieniacu techniku, ohýbané a tvárnené časti rámov pre kabíny úžitkových vozidiel


Základným cieľom firmy je vybudovanie prosperujúcej spoločnosti s vysporiadanými environmentálnymi a ekologickými záležitosťami, s kreatívnym a flexibilným výrobným programom, vysoko kvalifikovanými a zručnými pracovníkmi a s vlastnou technickou – technologickou základňou.